| Broadbandz a întrebat:

cunosc o fata de ceva vreme pe care o plac mult, in ultima vreme am inceput sa avem oarecum "interactiune" gen imbratisari pupici pe obraz etc, desii cand am incercat sa o sarut nu dorea deoarece vrea sa fim "doar prieteni", sincer are toate calitatiile perfecte din punctul meu de vedere, pff... vreun sfat?

Răspuns Câştigător
| VadTot a răspuns:

Pai te sfatuiesc sa fi mai detasat! Si sa nu i mai arati ca... ai vrea mai mult de la ea! Incearca sa ramai la stadiul asta de."interactiuni " fara sa mai incerci sa o saruti mai mult decat pe obraz!
Si te sfatuiesc sa fii mai rezervat cand spui ca are toate calitatile perfecte! mmm din punctul tau de vedere... probabil cam orb din cauza dragalaseniei care ai prins o pentru ea. ok?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Redutele se cuceresc greu si nu de oricine.

| aqsta15 a răspuns:

Cupleza-te cu alta sau macar fa-o geloasa pentru ca ea stie ca o placi si fetele vor de obicei ceea ce nu pot avea, sau incearca mai mult vezi poate o cuceresti desi daca ai intrat in FRIEND ZONE putin probabil sa mai iesi vrodata laughing