| Radu_5281 a întrebat:

Ma numesc Radu, am 13 ani, clasa a 8-a, bla-bla, nu astea conteaza.
Deci, sa trec la problema: De ceva vreme imi place de o fata (clasa a 7-a) si ieri mi-am lua inima-n dinti fiind si ziua ei si i-am spus ca-mi place de ea. ea a fost cu un baiat (care se cam uita pe strada dupa altele daca intelegeti ce vreau sa spun) si s-au despartit, acum faza e ca motivul dat de ea pentru refuzul acordat intr-un mod placut (deci nu am primit un raspuns scurt si la subiect) a incercat sa-mi explice ca nu doreste o relatie, ca-i place mai mult distractia si altele. Am ramas dezamagit, insa partea care mi se pare cea mai interesanta mi se pare faptul ca ei ii sunt drag (am aflat de la colegele mele care sunt bune prietene cu ea, dar si de la colegele ei) nu inteleg de ce m-a refuzat? Ma gandeam poate sa incerc cu un sarut, n-ar fi prima data insa mi-e frica de reactia ei. si mai sunt si fluturii din stomac care nu-mi dau pace deloc sad, tot timpul gandindu-ma la ea... Astept sfaturi! Mc!

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Ce draguut love struck. un baiat sa placa o fata cu adevarat.hee hee. Pai mai vorbeste cu ea, fa'i complimente, mai vorbeste si cu colegele tale si spune'le sa te ajute, sa'i spuna sa fie cu tine.

1 răspuns:
| Radu_5281 explică:

Se pare ca m-am descurcat. Problema rezolvata!