| diddy_7476 a întrebat:

Salut.Ma place un bait si mie nu imi prea place cum sa-i spun ca sa nu-l ranesc.PLZZ ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| princessOfcaraibe a răspuns:

Buna!

ii spui asa : uite tu ma placi dar nu e reciproc, nu esti genu meu de baiat.si nu cred ca sunt fata potrivita ( mai bagi de la tine)

bafta!

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Fii indiferenta cu el sau spune-i ca ai prieten

| H4cK3r a răspuns:

8-)...copii astia cu problemele lor existentiale. Spune'i ca nu-l placi si gata.

| Ax3ll a răspuns:

Parerea mea e sa invetezi o poveste prin care tu tocmai te-ai despartit de cineva si inca mai ti la acel cineva. In cazul in care te cunoaste foarte bine, si stie ca nu ai fost cu nimeni, ai putea sa il chemi intr-un loc retras sa ii spui. Pe mess ar putea intelege gresit. Fata in fata ar intelege la ce te referi happy!
Bafta cu el :->

Funda?hee hee

| pitiqaa a răspuns:

Si eu is toth` in situatzia asta laughing))pai thinking ii zici asa mai pe ocolite mai baiete mie nu`mi place de tine laughing)si ca u il vezi ca pe un amic ...sau ca vrei sa fiti numa prieteni si punctchatterboxsi daca devine enerventlaughing)baiatu` ii zici directstraight face