| razvanelul882 a întrebat:

Salut ma puteti ajuta si pe mine, am un telefon mobil Nokia 5230 si cand l-am inchis intr-o seara nu s-a mai aprins deloc astept raspunsuri

2 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

L-ai folosit pe net, banuiesc ca da, du-te cu el la un service si roagal pe omul de acolo sa iti dea un soft la el.ca mai mult ca sigur ca softul e de vina, daca nici asa nu porneste, atunci are ceva fizic.Bateria poate sa mai fie una din cauze, daca nici asa nu iti merge mai mult ca sigur ca e sursa.

| razvanelul882 explică:

Sti mi s-a aprins intr-un tim dar dupa aceia iar s-a stins si nu s-a mai aprins.