| bogdy20000 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu niste modele de ceasuri barbatesti, daca stiti si un site unde le pot gasi. Eu am 14 ani aproape 15 si ma gandesc sa-mi iau un ceas care sa-l port zilnic si sa fie casual, nu sport. Eu as da cam pana in 400 de lei, depinde daca merita. Mersi de ajutor
Sper ca am ales bine categoria.

2 răspunsuri:
| MaximVrds0 a răspuns:

Salut, eu mi-am procurat acest ceas si sunt multumit si pot sa ti-l recomand si tie https://rover.ebay.com/......-19255-0/1

| bogdy20000 explică (pentru MaximVrds0):

Nu ai alt link care sa mearga? Ca primul ma duce doar pe ebay, nu la ceas si al doilea nu merge