| GabrielaIoana a întrebat:

Mai e putin si inca o vara s-a dus si eu deja ma gandesc cum e la liceu(sunt boboc) love struck dar nu stiu cum se procedeaza prima zi cum aflu ce clasa sunt sau ce diriginte am si cum ar trebui sa ma comport? Daca se poate povestiti si voi Prima zi de liceu happy Fundawinking

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Lasi gura asta e primul sfat pe care til dau :^^
Apoi lumea se strange la careu la scoalahappy
Vei afla dirigintele, si clasa la care esti apoi te vei imprieteni cu colegi taihappy

| yhsay a răspuns:

Mi se pare ca se afiseaza pe la avizier listele cu clasele+diriginte cu cateva zile inainte de inceperea anului scolar.
Eu zic sa fii draguta si sociabila, sa incerci sa faci cunostinta cu cat mai multi coleg, sa-ti alegi colegul/colega de banca, faceti schimb cu nr de telefon/id-uri. Nu-ti face probleme, totul va veni de la sine, in ciuda emotiilor >big grin