| Fara7390 a întrebat:

Ce inseamna friendzone?
Ce inseamna ca o fata sa te bage in friedzone?
E de bine? E de rau?
Funda!

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Inseamna ca te vede ca pe un frate, fetele vad asa baieti
iubiti =baieti de care se simt atrase fizic
prieteni =baieti de care nu sunt atrasi fizic dar sunt considerati ca prieteni de incredere
noi vedem fetele ca viitoare iubite
pai daca o iubesti nu e prea bine, atractia nu apare peste noapte asa ca visele cum ca ea te va vedea ca un iubit sunt mici, in fapt o persoana cu cat petrece mai mult timp langa o persoana de sex opus fara a fi impreuna cu atat diferenta lor de comptabilitate fizica e mai mare
e de bine daca nu o iubesti, faza e ca noi ne indragostim daca sunt frumoase, dar o amica fata e ok