| adrian873 a întrebat:

Maine dau bacu la romana si nu stiu nimic. Credeti ca ar fi bine sa incerc sa copii, sau sa merg pe noroc?

4 răspunsuri:
| BaiatulAnonim a răspuns:

Daca esti supravegheat video n-ai nicio sansa sa copiezi oh go on Si decat sa pierzi 1 an acasa mergi si da-l cinstit poate iei mai mult la celelalte 2. Bafta big grin

| adrian873 explică (pentru BaiatulAnonim):

Mersi

| Neimportant a răspuns (pentru adrian873):

Cum nu ştii nimic? Repetă fiecare lecţie predată pentru că încă nu e prea târziu. Nu încerca să te grăbeşti, ia-o uşor, iar în legătură cu copiatul nu ai nicio şansă, decât să iei nota 1 direct mai bine las-o baltă. Succes mâine la bac!

| adrian873 explică (pentru Neimportant):

Mersi