| oshea a întrebat:

Salut, mentionez ca sunt idiot dar am nevoie de un raspuns.
Asa deci azi pe la 6 seara am fumat o tigara in baie (tot fumul se disipase) apoi simt mirosul in bucatarie, oare se poate sa intre in textile DOAR MIROSUL? NU AM FUMAT in bucatarie doar miroase, clarific:este sansa ca doar mirosul de tabac sa se imprime in textile?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fumul de tigara se impregneaza in hainele cu care esti imbracat, in par si chiar se simte mirosul pe fata si gurita ta.
Ce ai simtit tu in bucatarie este mirosul impregnat din hainele tale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti minor cumva si te temi de parinti?

| oshea explică:

Mi-a fost spart contul si am gasit asta :/