| AndreYutzUU a întrebat:

Mi-a placut o fata mult...m-am dus la ea si i-am spus(cu greu am facut-o pentru ca eu sunt putin timid).Pe facebook/mess vorbeam fara oprire iar la scoala cand o vedeam nu aveam curaj sa ma duc sa o intreb de vorba.Am vorbit ceva timp si incepuse sa ma placa putin..doar ca nu prea ne bagam in seama la scoala, dar pe mess/facebook vorbeam continuu.I-am spus ca o plac mult si etc(asta cam dupa 2 saptamani de discutii bla bla.)si a spus ca ii pare rau si ca nu ma place pentru ca are prieten de 2 zile.Sigur ca m-am suparat, si am intrebat-o asabig grinaca acum 3 zile te-as fi intrebat daca vrei sa fim impreuna, ce mi-ai fi zis?
Ea:Nu stiu ce ti-as fi zis...

Eu eram 100% sigur ca ma placea putin...dar am pierdut-o.Nush....inainte cand nu o placeam mereu vorbeam si nu aveam emotii etc.,dar de cand imi placea de ea nu aveam curaj nici sa ma uit la ea, s-a mai intamplat asta si cu inca o fata
Voi cee imi ziceti sa fac, sa imi fac o prietena?

2 răspunsuri:
| mariutsa1234567890a a răspuns:

E bine să fii timid, dar numai nu în așa cazuri, și nu în așa măsură.
Poate că și te plăcea, dar dacă tu ai întârziat nna.
De ce să nu îți faci o prietenă, că doar nu o să o aștepți pe respectiva totată viața.
Trăiește liber omule, și fă doar ceea ce crezi că este cu adevărat bine pentru tine :*

| 999bianca a răspuns:

Eu spun sa nu renunti la ce iti placehappy..si prietena sa iti faci doar daca iti place de ea si nu doar asa sa ai si tu o prietena. Bafta!