| alice_2941 a întrebat:

mi-am cumparat pentru prima data ceara.am cumparat niste benzi. si nu stiu cum se folosesc imi poate spune cineva si mie? plizz

5 răspunsuri:
| Helvete a răspuns:

straight face LOL, tu mai intai cumperi ceva, apoi te interesezi cum se foloseste?! Si te-ai gandit vreodata ca are ambalaj, ceva, pe care scrie cum se utilizeaza?! oh go on

| MeduzaInaripata a răspuns:

Dar tu nu ai invatat sa citesti cand ai fost in clasa I? Sa stii ca-ti da mura-n gura pe ambalaj. La revedere!

| MeduzaInaripata a răspuns:

Multumesc pentru "stupid" cel/a care ai facut-o! Te simti mai bine acum?

| oana97 a răspuns:

Eu nu am folosit ceara pana acum ...folosesc epilatorul.

| oana97 a răspuns:

Eu folesesc epilatorul si sunt fff multumita