| mulinobianco a întrebat:

Salut, ce parere aveti despre benzile de epilat cu ceara? vreau sa-mi comand de la AVON un set, acolo sunt 20 de benzi, cum credeti o sa-mi ajunga pentru picioare si pentru zona intima? apropo, pentru zona intima cam cite vor vrebui? prima data ma folosesc si nu stiu cum, mersi pentru atentie.

1 răspuns:
| Girl a răspuns:

Iti recomand mai bine crema depilatoare de la avon pentru zona initma, benizle de epilat cu ceara sunt foarte dureroase si mai ales daca te faci pentru prima data, pe picioare este cat de cat acceptabila durerea dar in zona intima este insuportabila. Apropo ai grija cand tragi o banda dupa picior sa o tragi in sensul invers cresterii parului

:*