| PaulMihai a întrebat:

Salut, mi-am facut un blog de cateva zile si ma intrebam daca mai sunt noi bloggeri care abia si-au scos creatiile pe internet.

Intrebarea efectiva este: Ce metode de a mari numarul de vizualizari/comentarii/intreactiuni cu cititorii cunoasteti?

Eu am folosit cateva, si le folosesc in continuare. Vreau sa mai incerc si alte metode, dar asta implica si alti bloggeri. Daca ai blog nou si iti place blogul meu, poate vrei sa colaboram, asta ne-ar aduce atat cititori, cat si potentiale parteneriate.

Blogul meu: http://culoarea21.blogspot.ro/

Daca vreti sa colaboram, lasati mesaj pe profil/ blog.
Puteti de asemenea sa raspundeti si la intrebare :)

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Seo e singura metoda sa iti faci cunoscut blogul intro medota naturala si organica

2 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Îmi place blogul tău. Am să te urmăresc.