| zazare2 a întrebat:

mi-am facut un forum si vreau sa va faceti cont si sa fiti activi din cel putin 2 ori pe saptamana este despre detoate puteti deschide topicuri este super acesta este adresa forumului:http://forumunostrul.ucoz.ro/

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Vrei tu sa ne facem noi cont! Dar pentru care motiv? Si mai vrei sa fim si activi!? ->>>este ca si cum ne-ai pune la munca fara voia noastra! Si toate astea pentru? daca te uiti pe marile forumuri, moderatorii sunt platiti bine sa stea pe ele. TU VREI CAM MULTE si in schimb CE OFERI?