| onnylife a întrebat:

Salut mi-am loat un telefon si nu stiu ca sa fac sa imi aflu numarul de telefon, ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| andreyuu a răspuns:

Da-i un beep cuiva cunoscut, iar apoi il intrebi ce numar ii apare pe ecran si ala este al tau.

| DaNaDoT a răspuns:

Suni pe cineva caruia ii stii numarul, te uiti pe telefonul respectivei persoane si vezi.

| onnylife explică (pentru DaNaDoT):

Nup eu stiam ca se suna la ceva 222 sau 333 ceva de genu si iti spunea robotu nu am eu nevoie ci e prietena

| silviutzu97 a răspuns:

Suni pe cineva de pe telefonul tau si vezi nr la persoana respectiva! Daca n-ai credit i-ati alta cartela si repeta procesu'winking!