| Maryan14 a întrebat:

Salut mi-am luat un telefon lg kp502 e bun.Insa pe folia de protectie am gasit o bula de aer am zis sa desfac putin folia si o pun la loc mai multe bule upss apoi am mai facut odata mai multe bule apoi am luato pe aia de rezerva si am pus ups am pus-o invers straight face apoi cand am pus-o normal 5 bule crying am scos-o si am rugato pe mama sa vad daca poate face ceva a setrs ecranul si cand sa pun folia sute de scame care erau lipite acum nu am folie de protectie pentru tel si stiu ca nu sunt scumpe 7 lei parca doar ca pana ajung in barlad, eu stand la tara... nu as face o ora si ceva pentru atat sau as face? ma rog un singur lucru vreau sa stiu e periculos sa umblu pe el fara folie caci ma tem sa nu se intample ceva cu el.
PS:voi cumpara folie dar nu stiu cand. Funda

2 răspunsuri:
| oliviana23 a răspuns:

Buna Maryan! Sa stii ca nu este nici o problema daca umblii cu telefonul fara folie.Si eu am avut telefon LG cu folie de protectie si am tinut-o cam 2 saptamani si apoi s-a deslipit si a picat.Trebuie sa ai doar putina grija de telefon.

| stefania_5577 a răspuns:

Nu se va intampla nimnik doar se va zgaria putin:d. fundita:X