| Garfieldd a întrebat:

mi-am uitat codul de deblocare la telefonul meu Samsung gt-e2330b, cand il aprind imi cere cod de deblocare. stiti cumva cum as putea sa-l reset / sa recuperez parola? imi cere Phone Lock code. straight face

1 răspuns:
| AdaLeo a răspuns:

Daca inca nu ai rezolvat problema, uite ce trebuie sa faci
1. Astepti 30 minute (asa am asteptat si eu si am putut sa incerc din nou codul) (eu am Nokia, ce-i drept, dár nu cred ca conteaza)
2. Daca te enerveaza asta si nu ti-a mers... Mergi la cei de unde esti abonat (Orange, etc) ca eu alta solutie nu mai tin minte momentam... Doar daca iti iei altul nou laughing