| Perry220 a întrebat:

am un telefon Allview v1 viper s si am uitat codul de deblocare si lam blocat... ştiţi ce aş putea săi fac? El imi cere un mail sau o parolă dar faza este că imi spune că am gresit numele sau parolă...ce sa fac?

2 răspunsuri:
| NikuKst a răspuns:

Nu ai ce sa faci decat sa il aduci la setarile din fabrica ...deci il inchizi si apesi simultan pe butonu de power si volum+ o sa iti dea acolo setarile iar tu trebuie sa dai wipe chache and data factory dupa reabot sistem si se va deschide el sper sa te ajute

| LvKSavage a răspuns (pentru NikuKst):

Mersi și mie că și eu îl blocasăm dar l-am deblocat cu ajuorul lui NikuKst