| Cosmin19931102 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S3. Am introdus codul de deblocare al ecarnului si acum nu pot sa mai folosesc telefonul. Imi cere un username(sau e-mail) si o parola dar nu stiu de la ce cont acest username si parola..cum as putea sa rezolv problema?

Răspuns Câştigător
| Andrei_Ivanescu_1998 a răspuns:

Nu cred ca o sa mearga decat daca mergi sa faci o resetare completa a telefonului. Mergi la un service specializat si vei rezolva totul.

1 răspuns:
| Iama a răspuns:

Scrie e-mailul si parola de la google ...Si mie mi s-a blocat si eu asa am facut