| Sanda1234 a întrebat:

Salut,miine vine la scoala o prietena pe care nu am vazut-o luna...ea a avut o operatzie la inima si de asta nu a fost la scoala... vreau sa ii fac o surpriza ce imi propunetzi?

5 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Poti sa ii iei niste flori, sau daca sunteti mai multe prietene sa ii dati fiecare cate o floare. (poate participa si toata clasa).

| MegamortX a răspuns:

Bună idee să-i faci surprize după ce a avut a avut o operație la inimă. Foarte bună. smug

| DaianMarian a răspuns:

Bravoooooooooooooooooo a avut operatie la inima si tu faci din astea? =]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]] ia-i o bratara =]]

| TipaS a răspuns:

Fă-i un tort.
Baftă!