| Cristina777 a întrebat:

Am o urgenta! Miine e ziua verisorului meu, implineste 18 ani, si as vrea ca miine inainte de prima lectie la scoala, sa-i fac o surpriza. Am cumparat baloane, si ma gindeam ca eu inca cu vreo 2 fete sai cant Happy Birthay To You. Dar nu e de ajuns, imi pare prea sarac, vreau ceva sa-i fac de genul imagine sau ceva o inscriptie, dar totusi 18 ani implineste, nu-mi vine nimic in cap, sugerati-mi va rog ceva.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

La 18 ani cred ca e prea matur pentru baloane si alte chestii minore, invita-l intr-un club si angajeazadoua dansatoare sa-l de a pe spate

| Cristina777 explică (pentru mona):

Eu am doar 15 ani si nu cred ca ar fi ceva normal, cred ca ar proceda asa colegii (baietii) lui de clasa, si in plus el e de genul de baiat cuminte (in limita big grin), sunt de acord ca e prea matur pentru baloane, dar nu-mi vine nici o idee...

| Cristina777 explică (pentru mona):

Eu am 15 ani, si nu cred ca ar fi ceva normal ca sa-i fac asa surpriza, mai degraba ar face colegii (baietii) lui de clasa, si in plus e un baiat cuminte (in limita big grin), da suna prea copilaros cu baloanele, dar nu-mi vine nimic in cap...

| mona a răspuns (pentru Cristina777):

Nu am stiut cati ani ai tu dar poti sa incerci si chestia cu baloanele[gestul conteaza]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce legatura are ziua lui cu Dragoste si sex?

| Cristina777 explică (pentru anonim_4396):

Eu am clasat aceasta intrebare in aceasta categorie, deoarece este cea mai populara categorie din toate, si daca vrei sa raspunzi la intrebare, raspunde, si nu pune alte intrebari...