| anonim_4396 a întrebat:

Nu imi functioneaza messul pe telefon, am incercat cu mai multe programe, de la shmessenger pana la nimbuzz si imi da o eroare cand ma loghez:sa ma abonez mai intai la pachetele de date.Pe yahoo.com functioneaza, de altfel cum si internetul dar cand vine vorba de un program de mess imi da eroarea aceea. A, am Nokia 6300.Deci ce pot sa fac?straight face

2 răspunsuri:
| Daniel_6699 a răspuns:

Daca ai netul activat pe cartela ta ...intra pe Google si scrii acolo yahoo messenger ...iti vor aparea mai multe acolo dar alege prima optiune de acolo, sigur va merge, si app depinde de telefon ca sa mearga astfel de programe.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daniel, stiu ca asa merge dar eu vreau cu un program pentru ca e mult mai complex.Si mai am un prieten cu Nokia 6300 si lui ii merge, numai mie nu.straight face