| DjPanda a întrebat:

am un nokia2630, am internet de la vodafone, internetul merge perfect pe browserul telefonului, insa nici o aplicatiie care foloseste internetul nu functioneaza, imi spune "Aboneaza-te intai la pachetele de date"... vreau sa folosesc internetul pentru ShMessenger, ce sa fac?

1 răspuns:
| DeeaLoVe012 a răspuns:

Aboneaza-te laughing...Nustiu cred ca ar trebui sa suni la Vodafone informati si sa afli ca eu asa ceva chiar nu stiu tongue Scz ca n-am putut sa te ajut cu mai mult sad