| sakuralov3ly a întrebat:

Stiti messul pe telefon? daca stiti aspundetim la intrebare.
am ebuddy shmessenger si am si pe hotmail si cand imi fac cont pe ebuddy scriu usernameul pasordu tot la usernape imi aparte ca se incarca am asteptata pana maine si nimic l-am scos la shmessenger apa la connect si tot astept si ce sa fac telefonul meu e nokia n97 nu mini. what i gonna do?

2 răspunsuri:
| xo9ox a răspuns:

Deci ca sa intri pe mess trebuie sa accesezi m.yahoo.com si bagi acolo id si pass si gatahappy sper ca te-am ajutat! BAFTA!

| Obsolete a răspuns:

Si eu am patit la fel inseamna ca n-ai o conexiune buna la telefon sau nai semnal depinde. Funda?