| Enel_Maru_1995 a întrebat:

Nu ma criticati va rog! Am intrat cu niste prieteni la filme stiti voi pe telefon si mi-a aparut amenda 300 de lei? Ce fac? Apare mereu chiar daca am scos bateria si am pus-o iar. Ajutati-ma va rog

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, ai luat un virsu pe telefon, ce-i greu de imaginat?
Mergi la un centru de telefonie, sa ti-l deviruseze cineva!

| FaraNumePls a răspuns:

E anunt dăla fals. Cine știe pe ce site-uri de filme ai intrat

| Enel_Maru_1995 explică (pentru FaraNumePls):

Pai si cum scap de anunt ca nu mai pot face nimic pe telefon

| PsyhoChild a răspuns (pentru Enel_Maru_1995):

Resetezi telefonul.Pe ce site porn0 ai intrat? Data viitoare sa intrii pe Redtube sau PornHub.

| DaZeD a răspuns (pentru Enel_Maru_1995):

Spune-mi marca telefonului si poate te pot ajuta

| Simonasimona1992 a răspuns:

Reseteaza telefonul daca poti. Daca nu, du-l la un service.
Cred ca ai luat un virus.