| barbu1249 a întrebat:

Salut nu stiu c sa fac mama si tatanu prea imi mai dau importanta deloc dar surorii mele da da da numai mie nu nu si nuuuu sora mea este la facultatee ea arenevoie de mai multa importanta vreau sa merg la bunici care stiu ca mari primi cu cea mai mare bucurie eu am crescut la bunici pana la8 ani de cand am venit acasa la 8 ani a inceput cosmaru dispare bani DAVID dispare lucruri ale surorii DAVID orce s-ar intampla DAVID DAVID DAVID NU MAI SUPORT! CU CE MA PUTETI SFATUI DU FUNDA VA ROG

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Probabil stie ca tu esti,, capul rautatilor in familie,, daca dau vina pe tine pentru tot ce se intampla, eu zic sa fi mai indiferent, sa nu ma pui la suflet toate acuzatiile

1 răspuns:
| ww2Totenkopf a răspuns:

1-Mai lucreaza si tu la ortograiafie si exprimare!
2-Apropriete mai mult de parinti.