| xaweea a întrebat:

Salut, nu stiu ce e gresit cu mine in ultimele 3 luni dar am un hol conectat la camera mea si am pc-ul inspre usa si am mereu usa deschisa la camera si vad practic geamu de pe hol. Nu prea conteaza dar ca sa aveti context deja de vreo 3 luni mi se tot pare ca din unele colturi mai intunecate din camera vine alergand o creatura, nu imi dau seama ce e dar fuge inspre mine. Stiu ca e doar in capul meu si ca nu exista dar in acelasi timp imi e frica si nu imi pot lua gandul de acolo. Ma sperie foarte tare si tremur si ma iau frigurile. Cateodata si ziua cand mai ma plimb prin casa sau fac diferite activitati, tot simt ca e cineva in spatele meu. Va rog sa fiti seriosi si sa nu faceti misto, e chiar teribil. Mersi!

3 răspunsuri:
| ionur a răspuns:

Slenderman există -_-
https://ibb.co/7Qs6skp

| xaweea explică (pentru ionur):

Unfunny, + didn't ask

| ionur a răspuns (pentru xaweea):

The first learn engliș kid -_- and the second if you dont now the slenderman există kid nooooobMaster.