| BubblesDoubleS a întrebat:

O intrebare pentru cei care au inchiriat o camera de camin,
Deci tot vad la anunturi imobiliare inchirieri camere de camin (asa scrie) dar asa zisele apartamente nu fac parte dintr-un camin (unde stau mai multi elevi cu cantina alea alea). Intrebarea e, daca inhiriez va sta un pedagog dupa mine la apartament sa-mi dea ora de stingere ceva? straight faceMultumesc anticipat

2 răspunsuri:
| BubblesDoubleS explică:

Inchiriez*

| Andrei_Brinaru_1989 a răspuns:

Nu, nicidecum, nici in caminele de stat ale Universitatilor nu sta un pedagog sa iti dea stigerea. Atat mai putin in caminele private, poti sa te bagi la somn la orice ora vrei tu.