| Decster a întrebat:

Salut, o intrebare serioasa am si eu. Azi am fost la tara iar un vecin rudar a zgariat masina. Varul meu l-a scuipat in gura. Este posibil sa pateasca ceva? Fiindca a vomitat.

7 răspunsuri:
| BlackRose03 a răspuns:

A meritat-o, dar n-are ce sa pateasca.Nu-ti fa griji, n-ai cum sa te imbolnavesti sau sa mori daca o persoana iti scuipa in gura laughing

| suntserios a răspuns (pentru BlackRose03):

Si daca scuipatorul are vreo boala?

| BlackRose03 a răspuns (pentru suntserios):

Asta-i viata laughing

| Madesz a răspuns:

God, mor laughing Nu are nimic, doar i s-a intors stomacul pe dos. laughing)

| LexiEla a răspuns:

Sigur ca nu laughing) ce e corect e corect

| viperra a răspuns:

Hei,nu are ce sa se intample.Altii mananca toate porcariile care dauneaza mai mult si nu au patit absolut nimic.Mai mult ca sigur a vomitat fiindca i s-a facut scarba, toti vomitam daca ni se face scarbawinking

| VwBora a răspuns:

Da, e grav, avea tbc laughing