| MihRobert11 a întrebat:

Salut, o sa trec dorect la subiect. Am 13 ani si imi place de o fata de varsta mea, fosta colega de clasa, tot timpul este suparata pentru ca eu am plecat din clasa si implicit din tara. Cred ca ma place si as vrea sa-i spun ca o plac dar curajul este mic si timiditatea este uriasa. Puteti sa-mi dati niste sfaturi de mesaje pe care sa i le trimite. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Andreeauta a răspuns:

Salut! Fetele adora sa fie alintate. Încearcă sa vorbești cât mai frumos cu ea. Vorbiți cât mai mult și după spune-i ce simți.
Hai ca nu e așa greu happy ca vorbiți prin mesaje. Dacă vorbeați fata-n fata atunci trebuia sa-ți fie rușine happy happy
Funda?