| NesquikDuoSpecial a întrebat:

Salut..pai cum sa zic..am luat un 5 la mate si mam s-a suparat. (Sunt in clasa a 4-a), pentru ca nu am facut corect o problema cu metoda "falsei ipoteze". As vrea, daca puteti, sa-mi dati cat de multe probleme cu aceasta metoda, nici prea grele, dar nici prea usoare. Ceva mediu. Tineti cont: clasa a 4-a.

4 răspunsuri:
| DjKeeBaB a răspuns:

Esti clasa a 4-a si ai luat 5? poate insuficient sau suficient

| NesquikDuoSpecial explică (pentru DjKeeBaB):

Da, da. Insuficient. Da' de ce m-a certat tocmai p mine?
App. : ai de gand sa imi dai niste probleme? big grin

| FCSB24 a răspuns:

Uita-te in caiet sau unde ai facut tu in clasa si schimbi textul(cifrele)Succes

| NesquikDuoSpecial explică (pentru FCSB24):

Pai noi n-am facut in clasa si se asteapta ca nou sa stim, toata clasa a luat 3-5, dar doar p mine m-a certat sad