| DameloCargangio a întrebat:

Salut, pe 7 decembrie voi fi prezentator la balul bobocilor...ce ar trebui sa spun? :-s mai exact big grin

1 răspuns:
| Andreea_Achim_Bianca_1998 a răspuns:

Hei lume lume! Ce faceti eu sunt prezentatorul balului sper sa ne distram si sa inceapa distractia. Spui Dj-ului sa bage melodii pe care stii ca iti sunt foarte cunoscute tie si prietenilor tai si le vorbesti cu un limbaj de strada. (fara injuraturi) ma refer cu hei toata lumea sau ceva cool...