| Citara22 a întrebat:

Salut! Pentru cei care lucreaza / au lucrat la kfc, azi am interviu si as dori sa stiu daca nu ai un cv, poti completa unu in incinta kfc ului?

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Nu e ceva ce se completează ar hoc.
CV-ul este cartea ta de vizita, daca se poate numi așa și e foarte important sa ai un cv format europass, completat cat mai detaliat, valid și corect. Evita sa folosești skill-uri de care nu ai habar pentru a nu-ți pune bețe în roate.
Daca nu știi cum să faci un cv, îți recomand să cauți pe net tutoriale!
Bafta multa!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu sta nimeni dupa tine sa completezi cv ul la interviu + nu e deloc profi sa il faci de mana

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.