| Gabyy19 a întrebat:

salut. Lucreaza cineva in imobliare? Trebuie sa dau interviu la o firma si nu stiu daca ma descurc.Nu am mai lucrat pana acum in acest domeniu.Cateva informatii? Dau funda

1 răspuns:
| aligru a răspuns:

Pe viitor cand o sa mai mergi la un interviu la o agentie imobiliara e de ajuns sa-i spui ca-ti plac banii si ca vei munci mult ca sa-i castigi, in concluzie si angajatorul va castiga. Din cate stiu eu, nu exista agentie care sa plateasca altfel decat din comision. happy Mult succes pe viitor.