| white30angel a întrebat:

Peste cateva zile implinesc 18 ani, si m-am hotarat sa-mi serbez ziua de nastere impreuna cu cel mai bun prieten al meu, ef implinind in aceeasi zi cu mine 18 anihappy. Am o problema cu ce sa ma imbrac, mai exact cu ce camasa sa aleg.
Daca ma puteti ajuta cu modele de camasi, cu imagini pe site-uri sa vad ce mi s-ar potrivi. Voi ce ati purta?
Va multumesc! Cel mai bun raspuns primeste funa!

1 răspuns:
| katy95 a răspuns:

La multi ani! eu as imbraca ceva comod in care sa ma simt bine si care sa imi placa si cel mai important sa fie perfect! petrecere frumoasa si sa-mi spui cum a iesit!happy