| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare care ma framanta. Nu stiu ce sa fac, sa ma duc la banchetul de la sfarsitul clasei a VIII-A sau la o intrunire de motociclisti ambele pica pe aceeasi data si nu stiu pe care sa o aleg. As vrea niste sfaturi..Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Banchetul ala e o data in viata ta si iti va ramane in memorie o lunga perioada de timp.

Motociclistii insa... se intalnesc regulat.

Nu rata banchetul.

Mda,ai dreptate multumesc frumos.

2 răspunsuri:
| Dannyel_Mihai_1998 a răspuns:

Du-te la banchet, pana la urma poate fii ultima zi in care va puteti distrta toata clasa, intrunirea de motociclisti nu are ce cauta in programul tau daca esti clasa a 8-a happy.