| 2001Mariana a întrebat:

Salut.Peste o săptămîna este ziua de naștere a surioarei mele mai mici.Aș dori niste idei de ornamente,cadouri manuale,jocuri, surprize și o programă mai distrativă.Vă rog frumos! Oper coroană!

Răspuns Câştigător
| Siiiiia a răspuns:

Hm Nu stiu ce varsta are surioara ta dar uite ceva idei... Pictura pe fata, Jocul acela, Rece-cald-fierbinte, cand ascunzi o jucarie, sau ceva...
Vizionati un film disney.
Faceti scenete...ce-i place ei, Dansati.
Aa. ce fain era jocul acela Telefonul fara fir...super.
La dans mai puteti aduga sa faceti ciregrafii, sa va imbracati ca un personaj.
Teatru de papusi cu sosete pictate sau desenaje cu carioca.
Faceti poze. ai putea sa i faci cadou o rama facuta de tine, imaginatie sa ai, si sa pui o poza cu voi doua acolo, sau chiar un album mai mic... si pui pozele cu amintirile frumoase, etc.
Jocul Mima, e dragut.
Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns: