| anonim_4396 a întrebat:

Salut, peste putin timp am intalnire cu o colega de clasa, vreau sa ma comvin cu ea si na o duc intr-un loc la inaltime, pe un deal de unde se vede tot orasul, si acolo vreau sa fie cererea in sine, cum credeti ca trebuie sa ma comport pana urcam acolo? dar in timp ce o intreb daca vrea sa fie cu mine?

4 răspunsuri:
| Candice a răspuns:

Pai pe drum fi amuzant, fa glume, vorbiti despre lucruri diferite, muzica, etc. gasesti tu. Si cand o intrebi ii spui prima data ca-ti place de ea, si daca ea simte acelasi lucru.
Succes.

Răspuns utilizator avertizat
| Biia_1274 a răspuns:

Pai trebuie sa fii dragut cu ea, glumet si respectuos. Apoi cand ajungeti spune-i lucruri dragute despre ea si cat de mult iti place de ea si intreab-o ce simte ea pentru tine.Iar apoi totul de la sine happy

| Etxd a răspuns:

Sa o intrebi diferite lucruri...sa te porti frumos si cand ajungeti acolo ii spui ca de mult timp voiai sa o intrebi daca vrea sa fie iubita taalaughing... sper ca te am ajutatwinking