| fluturasmotzat a întrebat:

Buna mai este putin pana incepe scoala si in clasa am o colega care nici ea nu ma suporta pe mine nici eu pe ea.P.S. trec in clasa a 6-a si vreau s-o fac invidioasa.
Imi spuneti si mie cum?
adica cum sa ma comport cum sa ma imbrac? doar pentru primele 2 zile
Va rog mult

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se vede că eşti mică. Dacă vrei să pari mai deşteaptă ca ea nu o băga în seamă. Indiferenţa doare cel mai tare.Nu încerca să fii falsă pentru că o să pici prost.Arată-i că eşti mai deşteaptă ca ea şi nu o băga în seamă.Fă-o invidioasă prin calităţile tale şi prin inteligenţa ta, nu prin haine şi alte prostii.

2 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Draga mea, astea-s copilării.
Dacă te deranjează fata respectivă, ignor-o dacă nu ai de gând să-ți rezolvi problemele cu ea.
Nu trebuie să fi tu rea și s-o faci geloasă. Chiar nu merită să acorzi atenție oricui.
Baftă!

| fluturasmotzat explică:

Adica vreau sa o fac putin geloasa