| SarosBogdan a întrebat:

Salut pofticiosilor de dragoste.
As vrea sa va antreb cum sau ce ar trebui sa ai zic la o fata,cand ai daruiesc un inel,tinand cont ca e prima data in viata mea cand ofer asa ceva.
Nu vreau texte cu vrajeli,ca la aste stiu ca sunteti buni.
Vreau cateva cuvinte pe bune si din tot sufletul spuse.
Ma adresez pers. care au daruit an viata lor un inel.
E sufletul si viata mea,e aierul pe care al respir, de fapt ea e motivul pentru care as renunta la tot si toate. O yubesc enorm.
Mi-am pus in gand ca sa mergem la o terasa(mai speciala) si sa fac pasul asta, sa ai arat ce anseamna ea pentr~u mine.
Va multumesc din suflet!

4 răspunsuri:
| iubesc a răspuns:

Pur si simplu ii spui cat de mult o iubesti si las-o cu vorbele, noi vrem fapte concrete!

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Fai o prajitura ceva, si baga inelul in ea, si roaga-te sa nul inchita

| LittleShyDevil a răspuns:

Buna seara! Un simplu "te iubesc" ajunge, daca si ea te iubeste nu are nevoie de mai mult. Bafta! O seara buna!