| Smr_Stefan_1990 a întrebat:

Salut.Practic un sport numit handbal si nu pot sa ma concentrez deloc in timpul meciului din cauza emotiilor excesive. Cel mai mult ma deranjeaza ca imi tremura picioarele si parca nu mai am forta deloc in corp. Nu am problema asta doar in meciurile cruciale, dar se intampla in absolut orice meci. E extrem de frustrant. Incerc de mult timp sa le controlez dar nimic. Mi-a fost gandul chiar sa ma las, dar imi place sa joc handbal. Stie cineva cum as putea sa imi gestionez emotiile?

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să vrei să faci o mișcare perfectă. Să te concentrezi asupra corpului tău.