| Vikingu012 a întrebat:

Prietena mea va pleca la facultate,ei îi place să scrie poezii,așa că i-am cumpărat un jurnal pentru a le scrie și aș dori că pe prima pagina sa scriu ceva frumos, dar nu am inspirație. Dacă m-ați putea ajuta, as fi foarte recunoscator. Mulțumesc!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Scrie-i ce înseamnă ea și relația voastră pentru tine

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Scrie i pinul de la cardul tau bancar, e destul te va lăsa lefter in fiecare lunălaughing

| Andreeush a răspuns:

Spune-i ce simți, doar e iubita ta.

| SG1995 a răspuns:

Prietene dacă dorești să îi scrii ceva iubitei trebuie să o faci tu, cu cuvintele tale, dacă o facem noi pentru tine, cuvintele alea își pierd tot farmecul.

| Denisa0954 a răspuns:

Tu stii relația pe care o ai cu ea, ce momente ati trait împreună, etc. Scrie despre astea. Noi chiar nu avem de unde sa stim