| oeg a întrebat:

am o tema la franceza. o pagina de jurnal. cine imi scrie ceva ce as putea scrie intr un jurnal? in franceza. sunt baiat. am 18 ani. imi place fotbalul. pls care te pricepibatting eyelashes

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Si, daca eu iti fac tema, tu cu ce te ocupi?

| Nastia a răspuns:

Te pot ajuta eu.msj pe privat

| KidOoNh a răspuns:

Pai ce sa zic scrie ca te duci intr-o zi in turneu in nu stiu ce tara si ca sa te ajut intra pe deci scrie la google Translator online dai pe primul si de acolo ti pus sati traduca din romana in engleza dapoi schimbi tu si pui sa traduca din romana in franceza bafta Funda big grin