| Flavius1998 a întrebat:

Salut prieteni! Am si eu o problema cu partea dreapta a pieptului, nu este iesit in afara cum trebuie, diferenta se vede foarte bine, nu pot purta tricouri mai mulate ca se vede crying, de o luna m-am apucat de sala cu instructor etc. si na la brate se vede ca am crescut considerabil dar la piept nimic ( stiu ca pieptul este cel mai greu de dezvoltat, chiar in ani de zile. )

Intrebarea mea este daca m-as ingrasa oare se va pune stratul de grasime sau na fibra sa se mai amelioreze?
Am 17 ani, 1.85 m, 80 kg.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Megi la un medic endocrinolog la I.C.Parhon Bucuresti. poate fi o dereglare hormonala.