| Danielaaa22 a întrebat:

Buna prieteni! Vroiam sa va intreb ce parere aveti despre faptul ca la sf lui Martie as vrea sa imi fac majoratul undeva afara. Credeti ca ar fi frig?

3 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Cred că o să fie frig şi o să mai dureze până se încălzeşte. Ar trebui să'ţi faci majoratul în oraş la un local, sau acasă alături de prietenii tăi.

| BleahBluh a răspuns:

Ar fi de preferat sa ne dai si un oras de unde esti, nu poti compara vremea din Timisoara cu cea de la Bucuresti sau din sibiu cu constanta... fi mai explicita.

| Danielaaa22 explică (pentru BleahBluh):

Constanta. Scuze :d