| anonim_4396 a întrebat:

Salut,
Pt baieti :
Ce bere cu lamaie va place mai mult?
Ma gandeam si eu sa incerc maine Ursus Cooler cu lamaie(fara alcool) si as vrea si parerile voastre.Astept recomandarile voastre si despre alte sortimente de bere cu lamaie dar precizati si pretul.
Mersi mult!

Răspuns Câştigător
| prizeFTW a răspuns:

Păi de exemplu de Paşti am băut Ursus Cooler şi nu-mi place. Cumpără Red's cu lămâie sau cireşe: Un gust excelent.
Recomand!
Şi cât despre preţ, în jur de 3, 50, cât crezi că este o bere la doză? laughing

4 răspunsuri:
| Memecy a răspuns:

Berea fara alchool e ca femeia fara ()

| anonim_4396 explică (pentru Memecy):

Daca tu zici.
Nu mai vreau raspunsuri de la oameni care nu beau bere sau nu au idee despre ce e vorba.

| prizeFTW a răspuns (pentru Memecy):

Taci mă...

| Thunderstruck a răspuns:

Iti cad coitele daca bei bere fara alcool sau cu lamaie, vorbesc serios.Mai vrei si sa le combini...E clar ce iese.