| Antonia154 a întrebat:

Salut.raspundeti-mi va rooog la >intrebare./am mari probleme cu telefonul/. deci am lipit pe el pietricele stralucitoare cu clei(EURO star instant glue)deci se lipeste in citeva secunde. Am lipit pietricele si a cazut pe ecran 2 picaturi si au ramas asa.Cu ce pot sa le indepartez de ecran(sensori). Deci vreau sa sterg picatrile. AjUtOr... Daca o sa vada parintii atunci.m-am pierdut in ceruri. Ajutati-ma va rog~!

2 răspunsuri:
| alExUtZaDraGUtzICa a răspuns:

Pai spune-le parintilor ca te duci cu prietenii in oras (dar tu te duci sa iti repari telefonul si spui la reparatii sa il repare repede ) le explici care e treaba cu telefonul...Si la parinti le spui ca trebuie sa te intalnesti in oras si cand te intorci le spui ca nu au venit ca teau sunat cand ai ajuns ca nu pot veni si iei si tu 50 lei de la parinti fara sa stie si gatabig grinSper ca te-am ajutat:XFunda:X?

| hiphoph4ever a răspuns:

... du-te la un servis autorizat si vb cu aia de acolo...