| anonim_4396 a întrebat:

Recent am avut parte de o intamplare cu iubita mea!
Eram cu ea pe afara si o masina loveste un pui de catel, iubita mea se duce il ia in brate!
Dupa cateva minute, eu il iau si il arunc intr-un tomberon de pe strada!
In momentul acela ea incepe sa planga si sa imi spuna ca sunt asa rece, ca nu plang niciodata si cum sa fac un asemena gest!
Eu ii raspund ca este mort, oricum nu mai simte nimic! Ea pleaca suparata acasa si nu-mi mai raspunde la telefon!
Sincer, nu pot sa-mi amintesc ultima data cand am plans!
Nu prea imi arat sentimentele fata de nimeni si am avut destul de multe relatii, nu sunt un tip antisocial!
Am eu o problema? Sau ea s-a suparat degeaba?
Am facut ceva rau?

16 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cat de sadic sa fii sa faci treaba aia cand vezi ca unei persoane de langa tine ii pasa de animalul ala.

| Glav a răspuns (pentru suntserios):

Era deja mort!

| Catrice a răspuns (pentru Glav):

Bun, dacă vezi un om mort pe strada, îl iei și îl arunci la gunoi?

| Glav a răspuns (pentru Catrice):

Era un caine!
Era mort deja, ce trebuia sa mai fac?
E o diferenta mare intre un animal si un om!
F.u.c.k! Trebuia sa-l ingrop?

| Catrice a răspuns (pentru Glav):

DA, TREBUIA!
Daca erai singur, era alta situația, dar când vezi ca ei ii pasa e ca și cum i-ai spune 'ma pis pe ce simți'.
Parca te și vad la o înmormântare ca în timp ce toți plâng tu razi.

| Glav a răspuns (pentru Catrice):

Nu as plânge, dar nici nu as râde!
Dar e posibil sa ai dreptate in legatura cu sentimentele ei, este destul de sensibilă!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Spiritul cățelului te-a pedepsit.

| Andreeush a răspuns:

Degeaba nu cred că sa supărat.
Probabil atitudinea ta a deranjat-o.

| Glav a răspuns (pentru Andreeush):

Da, ulterior am vorbit cu ea si mi-a zis ca sunt morbid! =)

| Furnicuta000 a răspuns:

Trebuia sa arati si tu macar o urma de empatie inainte sa il arunci in tomberon, nu neaparat plans.

| Glav a răspuns (pentru Furnicuta000):

Da,dar nu am putut, nu am simitit nimic!
Dar trebuia sa iau in vedere si sentimentele ei!

| Demidol a răspuns:

Ai tu o problema!
Nu stii sa vorbesti nici macar cu cea cu care ai o relatie. Cum vorbesti cu restul? De ce nu i-ai explicat si dovedit ca e mort inainte de a-l arunca? Ma intreb cum iti vei educa fiii daca nu ai rabdare si nu stii sa vorbesti.

| Glav a răspuns (pentru Demidol):

Stiam amandoi ca este mort, ea voia sa l ingroape!

| Demidol a răspuns (pentru Glav):

Voia... corect.
Degeaba incerci sa te justifici fata de noi.

| anonima182000 a răspuns:

Nu ai facut nimic rau, dar se pare ca iubita ta e genul careia ii place sa se supere din nimicuri si dupa sa te rogi de ea, ar trebui sa vorbesti cu ea despre asta.