| Roberrt21 a întrebat:

Salut, sa presupunem ca un baiat are o iubita si ea e cu un amic si vorbesc despre fundul ei, iar amicul ei spune ca ea nu are, dupa care ea ii zice sa-l atinga si ii ia mana baiatului si o pune pe fund, se poate numi acest lucru ca il inseala pe iubitul ei?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Hai sa nu exageram, inselat nu e, dar tot nu mi se pare ok. Ori ii atat de proasta incat sa nu realizeze ca nu-i normal ce face, ori pur si simplu cauta motiv sa fie atinsa.

| Raven a răspuns:

De înșelat nu-l înșală dar nici ușă de biserică nu este. Mi se pare că se cam joacă cu focul. Pare că flirtează, nu mi se pare OK. Ori nu realizează ce face ori...

| corbulalbrosu a răspuns:

NU. Ar fi prea de tot, nu-i asa. laughing

| Andreeush a răspuns:

Nu am o părere prea bună despre o astfel de persoană.
Ce a făcut înseamnă că nu își respectă iubitul dar nici ea însăși.

| Plato a răspuns:

Da, se poate numi.
Panarama...

| MariaEcaterina99Y a răspuns:

Nop.însă asa iubita, mai bine nu. ‘)) Sincer, urăsc tipele de genul acesta.