| SacuiuRobert926 a întrebat:

Salut, sa stii ca in ultima perioada eu am devenit foarte obraznic fata de cum m-am comportat atunci si inca continui (probabil mi-am schimbat comportamentul de la tehnologie). Cand eram micut nu eram asa de obraznic cum sunt acum, plus ca am stat mai mult la tehnologie acum am 14 ani am invatat multe chestii dar pentru ca nu am ce face stau cu ochii in ceva ce imi modifica comportamentul (tehnologia adica telefon, calculator, televizor etc). Plus ca azi noapte am visat ca pot sparge un televizor. Ce ma fac cu mine sa nu ma mai apuce obraznicia? Am tot mai mult tupeu sa vorbesc urat si sa fiu obraznic indiferent de persoana.

1 răspuns:
| ywar a răspuns:

Ca cand si mancand... Du-te si da-ti 2 palme peste ochi si lasa-ne in pace.